ÖN KAYIT & NAKİL: +90 (212) 568 98 68

Kurumsal


AFM Eğitim Kurumları


Toplumumuzun daha sağlıklı bir biçimde yaşaması ve gerekli sağlık hizmetlerinin etkili olarak yapılabilmesi için hekim kadar, iyi yetişmiş yardımcı sağlık personeli de gerekmektedir. Toplumsal kalkınmaya uyumlu olarak gelişen sağlık hizmetlerinin gerektirdiği yardımcı sağlık personelinin yetiştirilmesi, sağlık meslek eğitiminin başlıca hedefidir. Yardımcı sağlık personelinin yetiştirilmesi görevi sağlık meslek liselerine verilmiştir. Bu bağlamda AFM Eğitim Kurumları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi olarak, öğrencilerimize en yüksek standartlarda, en teknolojik imkânları sunarak, en tecrübeli eğitim kadrolarını oluşturuyoruz.

Misyonumuz


Modern eğitim anlayışı ile mesleğinde kaliteli, geleceğe şifa dağıtan bireyler yetiştiren bir marka olarak bilginin gelişmesi için topluma hizmet vermektir.

Vizyonumuz


Dinamik, yenilikçi, verimli ve kaliteli eğitim kadrosuyla, ‘AFM Eğitim Kurumları Kültürü’ ile yetişmiş kendini geliştirmeye açık, motivasyonu yüksek, alanında sahip oldukları bilgi ve becerileri ile fark yaratan bireyler yetiştirmektir.

Kurucu Mesajı


[quote cite=”Fatih GÖRÜR”]Değerli Veliler, Sevgili Öğrenciler;

Geçmişinden kopmamış, günümüzü doğru okuyabilen ve geleceğe güven ve umutla bakan, mesleğine hakim, kaygı ve sorunlarından sıyrılıp, kalite ve hizmet yoluna sevgiyle bağlanmış nesiller bekliyoruz değil mi?
İşte bu ülküyle hareket ederek, diğer ticari işletmelerimiz yanı sıra bir anaokulu ve 3 sağlık meslek lisesini kurarak şekillendirdik. AFM Eğitim Kurumları‘nı kurarak en emin ellere; alanlarında uzman, tecrübeli ve özveri sahibi hocalarımıza teslim ettik.

Bildiğiniz gibi günümüzde meslek sahibi olmak ve bu mesleği icra edebilecek alanlar bulmak çok zor ve her geçen gün zorlaşıyor. Üniversite mezunları dahi bir iş bulabilmek için yıllarca çaba sarf ediyorlar. Fakat önümüzde bir fırsat var. Sağlık meslek lisesi mezunları isterlerse üniversite yoluna devam edebiliyorlar, isterlerse de hemen lise eğitiminin sonunda, dolgun maaşlarla sağlık sektöründe istihdam edilebiliyorlar. İş bulma derdi yok, işsiz kalma kaygısı yok.

İşte bu sebeple AFM Eğitim Kurumları sizleri davet ediyor. Çağdaş teknolojinin her türlü nimetinden faydalanmaya, yüksek kaliteli bir eğitim almaya ve okul bittiğinde işbaşı yapmaya davet ediyor.
Kurumumuzda değerli öğrencilerimizi hayata, sağlık alanında çalışmaya ve yüksek öğrenime hazırlayacağız. Bunun için gerek bina, gerek eğitim teknoloji ve araç gereçlerine ve gerekse de eğitim kadrosuna en yüksek itina gösterilmiş, en ufak eksiği bırakılmamıştır.

Eğitimde kalite, disiplin ve modernliği arzulayan veli ve öğrencilerimizi bekliyoruz. Bütün öğrencilerimize mutlu gelecekler umut ediyoruz.
[/quote]